Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Özdemir Grup

Özdemir İnşaat, yüz yıllık bir mirasa ve zanaatkarlık geleneğine sahip. Kurulduğumuz günden bu yana, sadece yapılar inşa etmiyor, hayatları şekillendiriyoruz. Her bir tuğla ve çimento karışımında, müşterilerimizin hayallerini ve umutlarını görebilirsiniz. 

Yapı ve inşaat sektörünün kalbinde yer alan Özdemir İnşaat olarak, sektördeki en son trendleri, yenilikçi teknolojileri ve ilham verici detayları projelerimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Sadece yapılar değil, değerler de inşa ediyoruz. Kalite, güven ve yenilikçilik ilkeleriyle donattığımız her çalışmamızda, müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilirlik ve mükemmeliyetçilik, iş anlayışımızın temel taşlarıdır. Aile şirketlerimizin teknik bilgi birikimi ve tecrübesi ile yıllardır yenilikçi ve sürdürülebilir temeller üzerinde Mersin'in konut ihtiyacına çözümler sunuyoruz. Temelden sağlamlık ilkesi ile tüm projelerimizde deprem yönetmeliğine uygun yapılar üretiyor. Konforlu ve seçkin yaşam alanları oluşturabilmek için tüm detayları özenle seçiyoruz.

Bize Ulaşın

0533 451 86 78

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız adına, sizi ofisimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bizimle İletişime Geçin
Yukarı Çık